S.S.H. T─śCZA

SPÓ┼üDZIELCZA SIE─ć HANDLOWA "T─śCZA"

      

Spó┼édzielcza  Sie─ç  Handlowa  „T─śCZA”  funkcjonuje  w  Wielkopolsce   od  1999 roku.  Posiada  swoje  logo  i  standardowy wystrój. Jej  organizatorem by┼éy du┼╝e Spó┼édzielnie osób prawnych zrzeszaj─ůce Gminne Spó┼édzielnie  Samopomoc Ch┼éopsk─ů  tj.:

-Wielkopolska  Spó┼édzielnia „ROLNIK „ w Poznaniu

- Spó┼édzielnia Hurtowa  „Samopomoc  Ch┼éopska”  w  Koninie

Sie─ç posiada  290 sklepów  zlokalizowanych  w  miastach  i wsiach  na terenie  Wielkopolski.

Sie─ç dzia┼éa przede wszystkim w oparciu  o zmodernizowane sklepy, funkcjonuj─ůce dawniej pod szyldem GS, ale równie┼╝ buduje nowe obiekty.

Wielkopolska  Spó┼édzielnia „Rolnik” w Poznaniu zaopatruje Sie─ç poprzez w┼éasn─ů hurtownie i Hurtownie PHUP Gniezno. Celem jest udzielanie pomocy cz┼éonkom w ich dzia┼éalno┼Ťci gospodarczej i us┼éugowej, a has┼éo przewodnie brzmi - „Wspólnie ┼üatwiej”.

Organizuj─ů okresowe promocje, opracowuje gazetki i plakaty promocyjne oraz zaopatruj─ů Sie─ç w materia┼éy reklamowe i stroje dla sprzedawców.

Sie─ç „T─Öcza" w Wielkopolsce rozwija si─Ö  systematycznie i z powodzeniem konkuruje z innymi Sieciami  które coraz cz─Ö┼Ťciej lokalizuj─ů swoje sklepy  w tzw. terenie.

Dzia┼éalno┼Ť─ç Sieci „T─Öcza”  ma na celu zmian─Ö niekorzystnego wizerunku sklepów GS. Chcemy zapewni─ç klientowi mi┼é─ů obs┼éug─Ö i szeroki asortyment produktów w atrakcyjnych cenach, ┼╗eby sk┼éoni─ç go do rezygnacji z zakupów w hipermarketach na korzy┼Ť─ç wiejskich sklepów. Klientów staramy si─Ö przyci─ůga─ç równie┼╝ bardzo dobrym pieczywem, pochodz─ůcym z w┼éasnych piekar┼ä Gminnych Spó┼édzielni oraz ┼Ťwie┼╝ymi w─Ödlinami z w┼éasnych masarni. Spó┼édzielcza Sie─ç Handlowa „T─Öcza" posiada w swojej ofercie produkty marki w┼éasnej, która systematycznie jest rozwijana.

 

wersja do wydruku