Kalendarium

Historia i plany rozwojowe

W 1999 roku  w miejscowo┼Ťci Kaczanowo uruchomiono pierwszy sklep Spó┼édzielczej Sieci Handlowej „T─Öcza”, której patronuje Wielkopolska Spó┼édzielnia „Rolnik”.

Obecnie jest to jedna z najwi─Ökszych sieci spó┼édzielczych w Polsce.

Wielkopolsk─ů Spó┼édzielni─Ö „ROLNIK” utworzy┼éy Gminne Spó┼édzielnie Samopomoc Ch┼éopska w czerwcu 1990 roku. Jej celem jest udzielanie pomocy cz┼éonkom w ich dzia┼éalno┼Ťci gospodarczej i us┼éugowej, a has┼éo przewodnie brzmi - „Wspólnie ┼üatwiej”. Obecnie Spó┼édzielnia liczy 46 cz┼éonków, którzy posiadaj─ů 750 sklepów, z czego 177 placówek  przyst─ůpi┼éo do sieci „T─Öcza”.

Sie─ç dzia┼éa przede wszystkim w oparciu  o zmodernizowane sklepy, funkcjonuj─ůce dawniej pod szyldem GS, ale równie┼╝ buduje nowe obiekty.

Nasza dzia┼éalno┼Ť─ç ma na celu zmian─Ö niekorzystnego wizerunku sklepów GS. Chcemy zapewni─ç klientowi mi┼é─ů obs┼éug─Ö i szeroki asortyment produktów w atrakcyjnych cenach, ┼╗eby sk┼éoni─ç go do rezygnacji z zakupów w hipermarketach na korzy┼Ť─ç wiejskich sklepów.

Klientów staramy si─Ö przyci─ůga─ç bardzo dobrym pieczywem, pochodz─ůcym z w┼éasnej  piekarni Spó┼édzielni oraz ┼Ťwie┼╝ymi w─Ödlinami. Sklepy po przyst─ůpieniu do sieci „T─Öcza” otrzymuj─ů logo sieci, jednolite ubiory personelu sklepowego, torby reklamowe, flagi masztowe.

Wielkopolska Spó┼édzielnia „Rolnik” zaopatruje  sklepy  „T─śCZA”  w  artyku┼éy  spo┼╝ywcze z w┼éasnej   hurtowni oraz poprzez  hurtownie  artyku┼éów  spo┼╝ywczych  i przemys┼éowych w te towary których nie prowadzi we w┼éasnej hurtowni.  Wielkopolska Spó┼édzielnia „ROLNIK” wydaje gazetk─Ö i plakaty  z  promocyjnymi cenami i konkursem . Pracownicy s─ů zapraszani na szkolenia w ramach uczestnictwa w sieci. W najbli┼╝szych latach zak┼éadamy dalszy rozwój.

W  planach rozwoju  uwzgl─Ödniono  równie┼╝  poszerzanie  asortymentu o  kolejne  produkty marki w┼éasnej, doprowadzi─ç do poziomu spó┼édzielczo┼Ťci,  jak mo┼╝emy obserwowa─ç w krajach Skandynawii.

111111111

wersja do wydruku